Autonics BS5-P serisi buton yapılı fotoelektrik sensörleri

BS5-P serisi buton yapılı fotoelektrik sensörleri, hedef nesnelerin malzeme yapısından, renginden veya yansıma derecesinden etkilenmeden doğru algılama sağlar. Optik algılama destekli buton 5 milyon basıma kadar, geleneksel mekanik anahtarlara göre daha yüksek bir mekanik ömür sağlar.

4 ledli çalışma göstergesi (yan: 2, ön ve arka: 2) sayesinde, çalışma durumunun daha iyi takibini sağlar ve paslanmaz çelik montaj braketleri kurulum ve çalışma süresince daha yüksek dayanıklılık sağlar.

Özellikler
* Buton çalışma prensibi sayesinde hedef nesnelerin malzeme yapısından, renginden veya yansıma derecesinden etkilenmeden doğru algılama sağlar.
* Silikon plakalarının, taşınmasında algılama için optimize edilmiştir
* Buton yapılı alıcı/verici optik algılama, 5 milyon basım mekanik ömrü garanti eder.(mekanik sviçlere kıyasla daha uzun ömürlüdür)
* 4 çalışma ikaz ışığı (kırmızı LED, iki yanda, iki ön ve arkada) çalışma durumunun daha iyi takibini sağlar
* Paslanmaz çelik montaj braket ile yüksek dayanıklılık
* Verici ışığı kapatma işlevi ve kararlı çalışma kontrolü.
* Besleme ters polarite koruma, çıkış kısa-devre koruma devreleri

4 ledli çalışma göstergesi (yan: 2, ön ve arka: 2) sayesinde, çalışma durumunun daha iyi takibini sağlar ve paslanmaz çelik montaj braketleri kurulum ve çalışma süresince daha yüksek dayanıklılık sağlar.

Mustafa Fazlıoğlu

Mustafa FAZLIOĞLU;1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......

Next Post

Ensim Sensors marka ELF motorlu seviye şalteri

Sal Haz 19 , 2018
Ensim Sensors marka ELF motorlu seviye şalteri katı partiküllü malzemelerin depolandığı silo ve tanklarda seviye kontrolü amacıyla kullanılır.  Farklı prob ve pedal  çeşitleri ile bir çok zor uygulamada güvenli şekilde seviye kontrolü yapılarak dolu ve boş sinyali alınabilir. Yatay veya dikey bağlanabilir. ÇALIŞMA PRENSİBİ Tank duvarına monte edilebilen motorlu seviye […]