Taşınırken sistem odanızı küçültmeye ne dersiniz?

Eskiden bir oda gerektiren veri merkezi ekipmanları, sunucular, Kesintisiz Güç Kaynakları, kablolar ve hatta hassas iklimlendirme şimdi dünyanın en küçük Mikro Veri Merkezi Huawei Fusion Modül 800’ün içinde!  

Anlayacağınız, artık sistem odaları için ne bir altyapı kurmaya, ne de bir oda ayırmaya gerek var. Huawei Fusion 800 için uygun bir köşe olsun yeter!

Huawei Fusion 800 için uygun bir köşe olsun yeter! Üstelik dilerseniz taşınma sorumluluğunu da biz üstlenelim. Veri merkeziniz yeni yerinde duraksamadan çalışmaya devam etsin. Arayın, hemen görüşelim, içinizi ve iş yerinizi ferahlatacak çözümleri konuşalım!

Mikro Veri Merkezi HUAWEI Fusion Module 800

  • Kesintisiz Güç Kaynağı, Klima, PDU, Ortam İzleme ve Elektrik Dağıtım çalışmaya hazır tek kabin içinde
  • Kabin içi tek veya yedekli soğutma ile yerden ve maliyetten tasarruf
  • Inverter yapılı soğutma ve soğuk koridor kapama ile PUE 1,37
  • Mobil APP, SMS Alarm ve Uzaktan İzleme olanağı
  • Kesintisiz Güç Kaynağı ve Klima için yedekli çalışma seçeneği

Mustafa Fazlıoğlu

Mustafa FAZLIOĞLU;1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......

Next Post

ICSG Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı 25-26 Nisan 2018'de İstanbul'da yapılacak

Çar Tem 5 , 2017
Türkiye’nin en büyük enerji fuarı olma özelliğini taşıyan 6. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG İstanbul 2018) 25-26 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma […]