Schneider Electric, e-ticaret satış kanalını kullanan satış noktalarını yeniliyor!

Schneider Electric, online satış kanalı FazTicaret’ten alışveriş yapan ve ödüllendirme programı FazPuan üyesi olan elektrikçi ve perakende satış noktalarını yenileyerek kurumsal bir görünüme kavuşturuyor.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, elektrik mağazaları ve perakende satış noktalarına yönelik bir proje başlattı. Proje kapsamında Schneider Electric’in online satış kanalı olan FazTicaret ve alışveriş yaptıkça puan kazandıran ödüllendirme programı FazPuan üyesi olan elektrikçiler ve perakende satış noktalarını yenileniyor. Böylece kurumsal ve yeni bir yapıya kavuşan elektrikçiler, yarattıkları değeri ve müşteri memnuniyetini artırıyor.

Projeye dahil olan mağaza ve perakende satış noktaları Schneider Electric’in web sitesinde listeleniyor. Aynı zamanda Schneider Electric’e ait ürünlere ulaşmak isteyen tüketiciler bu mağazalara yönlendiriliyor. 2017 yılında oldukça ilgi gören projenin gelecek yıllarda da devam etmesi planlanıyor.

Mustafa Fazlıoğlu

Mustafa FAZLIOĞLU;1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......

Next Post

Bosch Rexroth ve Hidropar İzmir gübre makineleri için hidrolik sistem geliştirdi

Per Tem 13 , 2017
Bosch Rexroth ve Ege Bölge Temsilcisi Hidropar İzmir, gübre yönetimi alanında önde gelen firmalardan biri olan EYS Metal için ayrıştırılmış organik atığı periyodik olarak karıştırarak kompost ürüne çeviren ‘Kompost Karma Makinesi’ için yürüyüş sistemi tasarladı. Tahrik ve kontrol teknolojileri alanında dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip Bosch Rexroth ve Ege […]