1.Uluslararası GTÜ Kelebek Robot Olimpiyatları 6-7-8 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleşecek.

Gebze Teknik Üniversitesi Robotik ve Otomasyon Kulübü’nün düzenlediği I. Uluslararası GTÜ Kelebek Robot Olimpiyatları 6-7-8 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleşecek.

Yurt içi ve yurt dışı tüm Lise ve Üniversite öğrencilerinin izleyici veya yarışmacı olarak katılabileceği organizasyonda katılımcılar aşağıdaki kategorilerde yarışma imkanı bulacaklar..

Yarışma kategorileri;
Çizgi İzleyenMikro SumoLabirent ÇözenSerbest , Hünkar Çayırı, Kelebek Drone Ligi, Gel Tasarla Üret (G.T.Ü.) 

Aynı zamanda katılımcıların etkin zaman geçirebilmesi adına yarışmalarla eş zamanlı seminerler ve workshop etkinlikleri düzenlenecek.

Sosyal Medya Hesapları: 
www.facebook.com/gtukelebekro
www.twitter.com/kelebekro
www.instagram.com/kelebekro

Etkinlik web sitesi : https://www.kelebekro.com/

 

Mustafa Fazlıoğlu

Mustafa FAZLIOĞLU;1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......

Next Post

Tuzla Belediyesi, Kamu Alanında İstanbul’un En Büyük Güneş Enerji Santralini Hizmete Açtı

Pts Şub 19 , 2018
Tuzla Belediyesi, yıllık 650MWh elektrik üreten, kamu alanında İstanbul’un en büyük güneş enerji santralini Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda hizmete açtı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, açılışta yaptığı konuşmada “Bu alanda da bir öncülük yapmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Türkiye’nin en fonksiyonel parkı olarak […]