Günsan Eqona Serisi günlük hayatı kolaylaştırıyor

Anahtar prizde teknolojik yaklaşımlar,Günsan Eqona Serisi günlük hayatı kolaylaştırıyor.

Gelişen teknolojiler odağında kaliteli ve yenilikçi ürünler üreten Günsan, Eqona Pratik Serisi ile hayatı kolaylaştırıyor. Seride yer alan; telefon tutucu priz, anahtarlık, notluk ve saat dereceli çerçeveler günlük hayatın hızında pratik kullanım sağlıyor.

Anahtar prizde teknolojik yaklaşımlar,Günsan Eqona Serisi günlük hayatı kolaylaştırıyor.

İnovatif ürünleriyle kullanıcılara pratik çözümler sunan Günsan’ın ürün grubunda yer alan Eqona Pratik Serisi, hayatı kolaylaştırmak üzere tasarlandı. Oda sıcaklığı ve saati gösteren, telefon tutucu özelliği olan çerçeve alternatifleri ile özgün seçenekler sunan Günsan, standart elektrik anahtarlarının çok ötesine geçiyor.

Gündelik hayat koşturmasında telefonlarımızın şarjları hayati önem taşıyor. Özellikle de sıklıkla şarj edildiği alanlarda fonksiyonellikleri ön plana çıkıyor. Seride yer alan telefon tutucu priz, aparatı sayesinde telefonun kolaylıkla şarj edilmesini sağlıyor. Priz olarak kullanımının yanı sıra; anahtarlık olarak kullanılan anahtar ve not asılmasını sağlayan notluk anahtar da düzeninden vazgeçemeyen aile bireylerinin işini kolaylaştırıyor. Böylelikle hatırlanması gereken notlar, her daim anımsanabiliyor.

Oda sıcaklığını anlık olarak görmek mümkün
Eqona Pratik serisindeki saat dereceli anahtar ve priz ise üzerinde bulunan LED göstergesi sayesinde oda sıcaklığı ve saat hakkında anlık bilgi veriyor.

Mustafa Fazlıoğlu

Mustafa FAZLIOĞLU;1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......

Next Post

Schneider Electric,yeni üyesi hız kontrol cihazı ATV6000’i sektöre sundu

Sal Eki 23 , 2018
Schneider Electric, Altivar™ Process ile Endüstriyel Nesnelerin İnterneti uyumlu hız kontrol cihazları sunuyor.Şirket bu yenilikçi çözüm ailesine yeni orta gerilim sistem sürücüsü ATV6000’i ekledi.Orta gerilim sorunları için eksiksiz bir çözüm olan, servis odaklı ATV6000, EcoStruxure ile kapsamlı ve yenilikçi bir sistemler bütünü oluşturuyor.İşletmelere verimlilik, kârlılık ve sürdürülebilirlik avantajları sağlıyor. Enerji […]