Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kongresi EEMKON 2019 Düzenlendi.

Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kongresi 2019 (EEMKON 2019), 14-16 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesinde gerçekleştirildi.

Kongrede Mühendislik Eğitimi, Enerji Politikaları, Kent ve Elektrik, Elektronik ve Yeni Teknolojiler, İletişim Teknolojileri, Elektrik ve Kontrol Mühendisliği Sempozyumu, Biyomedikal Mühendisliği başlıkları altında 7 adet sempozyumda oturumlar düzenlendi.

Kongrede, dünyada ve ülkemizde hızla gelişen elektrik, elektronik, kontrol ve biyomedikal mühendisliği alanlarındaki yenilikler paylaşılarak geleceğe ilişkin politikalara yön verildi.

Kongrede yurtiçi ve yurtdışından davetli konuşmacılar tarafından oturumlar düzenlenerek sunulan bildirilerde katılımcılara bilgiler verildi.

Kongrede sergi alanları ile firmalar yer aldı.elektrikhaber.com haber merkezi 2019

Mustafa Fazlıoğlu

Mustafa FAZLIOĞLU;1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......

Next Post

Gelecek hedeflerine ulaşmak için üçlü bir işbirliği şart

Çar Kas 20 , 2019
Dünyanın önde gelen üniversitelerinden MIT’nin (Massachusetts Institute of Technology) çatısı altında kurulan ve enerji sektörünün küresel arenadaki söz sahibi şirketlerini bünyesinde barındıran MIT Energy Initiative’in Yıllık Araştırma Konferansı, ABD’de düzenlendi. Enerji sektöründe teknolojik gelişmelerin ve politikaların ele alındığı en önemli etkinlikler arasında yer alan MIT Energy Initiative Annual Research Conference, […]