VİKO’dan NOVELLA S Serisi; Gecikmeli Anahtar Teknolojisi

Gelişen teknoloji, her geçen gün hayatı daha da kolaylaştırıyor. Alanında birçok yeniliğe ve ilke imza atan, sunduğu inovatif ürünlerle fark yaratan Panasonic Eco Solutions Türkiye de VİKO imzalı Artline Serisinin Novella S modeli ile standartları yukarıya taşıyor. Gecikmeli anahtar fonksiyonuna sahip olan Novella S sayesinde, ışıklar dokunuşunuzdan 6 saniye sonra sönüyor. Bu da size yaşam alanınızdaki bir sonraki hareketinizi konforlu bir şekilde tamamlamak için zaman kazandırıyor.

Elektrik anahtarları, üstün VİKO teknolojisi ile geleceğe çoktan hazır. VİKO’nun Artline Serisi Novella S modeli, bunun en önemli göstergelerinden… Elinizi hisseden Novella S, gecikmeli anahtar özelliği ve dokunmatik fonksiyonu ile dikkat çekiyor. Düğme yüzeyine kısa süreli temas ile gecikmeli anahtar fonksiyonuna geçiş yapılıyor.  Bu özellik sayesinde ışıklar, kapatıldıktan 6 saniye sonra sönüyor ve size odadan çıkana kadar zaman kazandırıyor. Örneğin ışığı kapattıktan sonra yatağınıza giderken önünüzü görmenize, dışarı çıkarken kapınızı kapatmadan önce evinizin anahtarını bulmanıza, koridordaysanız gideceğiniz odanın kapısını bulmanıza ya da mutfaktaysanız bir şeyleri kırıp dökmeden çıkmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca dokunmatik teknolojili ve 3 ödüllü Novella S’e parmak ucunuzla hafifçe dokunmanız, ışıkları açmanız ya da kapatmanız için yeterli. Odanızdaki ışığın parlaklık derecesi, ürün üzerinden rahatlıkla ayarlanabilirken, LED göstergesi de ışığın seviyesini görmenizi sağlıyor. Öte yandan Novella S ile istendiği takdirde iki ışık kaynağı birden dokunmatik olarak kontrol edilebiliyor.

Novella S; beyaz, krem, metalik beyaz, gümüş, saten, bronz, antrasit, füme ve siyah renk seçenekleri ile de evinizin dekorasyonunu en zarif şekilde tamamlıyor.

Author: Mustafa Fazlıoğlu

Yazar Hakkında :Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......