Rockwell Automation Türkiye’de Üst Düzey Atama

Ediz Eren, Rockwell Automation Türkiye’nin yeni Ülke Direktörü oldu..

Müşterilerinin endüstriyel otomasyon alanında daha verimli olmaları ve dünyanın daha sürdürülebilir bir yer olması için 1993’ten bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Rockwell Automation Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Sektörde 15 yılı aşkın tecrübesiyle Ediz Eren Rockwell Automation Türkiye’nin yeni Ülke Direktörü olarak atandı.

Dünyanın endüstriyel otomasyon ve bilgiye adanmış en büyük şirketi olarak müşterilerinin daha verimli çalışmasını ve dünyanın daha sürdürülebilir bir yer olmasını sağlayan Rockwell Automation Türkiye, otomasyon sektöründe deneyimli olan Ediz Eren’i yeni ülke direktörü olarak atadı.

Ediz Eren 2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden mezun oldu. Assan Alüminyum’da yedi yıllık bakım yönetimi deneyiminin ardından 2011 yılında Son Kullanıcı Satış Yöneticisi olarak Rockwell Automation’a katıldı, ardından Servis ve Destek Müdürlüğüne terfi etti. Eren yine Rockwell Automation Türkiye ofisinde görevine devam edecek.

Rockwell Automation hakkında:
Rockwell Automation (NYSE: ROK) Dünyanın en büyük endüstriyel otomasyon ve bilişim şirketi olarak müşterilerinin daha verimli çalışmasını ve dünyanın daha sürdürülebilir bir yer olmasını sağlamaktadır. Genel merkezi Milwaukee, Wisconsin’de olan Rockwell Automation 22.000 çalışanı ile 80’den fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir.

Author: Mustafa Fazlıoğlu

Yazar Hakkında :Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......