Fatih İslamoğlu Aydem Enerji İnsan Kaynakları Grup Direktörü olarak Atandı

Aydem Enerji, yönetim kadrosunu deneyimli bir isimle güçlendirdi. Eylül ayı itibarıyla İnsan Kaynakları Grup Direktörü olarak holding çatısı altında çalışmalarına başlayan İslamoğlu, tüm kurumsal insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak.

Bünyesinde bulunan 12 bin çalışan, 12 şirket ve 40 yıllık tecrübesiyle sektörünün lider kuruluşları arasında yer alan Aydem Enerji önemli bir atama gerçekleştirdi. Aydem Holding’in İnsan Kaynakları Grup Direktörlüğü görevini Fatih İslamoğlu üstlendi. Eylül ayı itibarıyla çalışmalarına başlayan deneyimli isim, holding çapında organizasyonel gelişim, kültürel dönüşüm, kurumsal insan kaynakları süreç tasarımı ve uygulamalarndan sorumlu olacak.

İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü mezunu olan İslamoğlu, kariyerine Service Group AŞ’de İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak başladı. Daha sonra Yıldız Holding bünyesinde 14 yıl boyunca farklı bölümlerin insan kaynakları alanında çalışmalarını sürdüren Fatih İslamoğlu, son olarak yine aynı holding bünyesindeki pladis Türkiye organizasyonunda Satış Şirketleri ve Merkezi Fonksiyonlardan sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapıyordu. Meslekte 18 yılı aşan birikimi bulunan İslamoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

Author: Mustafa Fazlıoğlu

Yazar Hakkında :Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......