SolarEX İstanbul Güneş Enerjisinin Dönüşümüne Öncülük Ediyor

Enerji sektöründe stratejilerin belirlendiği Türkiye’nin tek, Avrasya’nın en büyük uluslararası fuarı SolarEX İstanbul, dünya genelindeki sektör temsilcilerini tek platformda buluşturarak ekonomide söz sahibi firmaların pusulası olmaya devam ediyor.

Ticaret Bakanlığı’nın her yıl açıkladığı ‘’Sektörel Nitelikli Fuarlar’’ listesinde yer alan SolarEX İstanbul, yeni eklenen salonları ve 55 bin m2’lik fuar alanı ile 04-06 Nisan tarihleri arasında
 16.kez üretici, yatırımcı ve ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Güneş enerjisi ve teknolojileri sektöründe uluslararası arenada statü kazanan SolarEX İstanbul, Türkiye yüzyılını güneşin gücüyle büyütmek için dünyanın farklı coğrafyalarında yapmış olduğu reklam ve tanıtım faaliyetleriyle sektöründe lider bir oyuncu olarak fark yaratmaya ve sektörünün en güçlü platformu olmaya devam ediyor.

Sektörde değer yaratan fırsatların buluşma adresi SolarEX İstanbul!

Sektörün en iyi oyuncuları ile doğru iş birlikleri kurarak, uzun vadede güvene dayalı çalışmalar yürüten ve yeşil enerji dönüşümüne katkı sağlayan SolarEX İstanbul, 16.yılında mevcut alanlarını 5 kat daha büyüterek toplam 55 bin m2 alanda beş kıtadan ve 125’ten fazla ülkeden yatırımcı ve nitelikli ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.  Sektör firmaları ve ilgilileri tarafından yakından takip edilen SolarEX İstanbul, sektör markalarının enerjide büyümeye giden yolculuğunda güçlü bir pusula olarak dünya standartlarındaki çalışmalara ev sahipliği yapmaya, yeni yatırım alanlarından çevresel faktörlere, milli gelirden istihdama kadar pek çok alanda fayda sağlamaya devam ediyor.

Güneş enerjisinde depolama çözümleri SolarEX İstanbul’da!

Sektörden aldığı güven ve destek ile güçlü ve hızlı büyümesini sürdüren SolarEX İstanbul 16. yılında mevcut salonlarına eklediği Güneş Enerjisinde Depolama salonu ile; yenilenebilir enerjide yatırımlar, güneş enerjisinde yeni nesil çalışmalar, depolama sektörü ile ilgili mevzuatlar ve enerji depolama çözümleriyle sektör liderlerini bir araya getiriyor. Dünya genelinde uluslararası birçok STK ve kuruluşla işbirliği yapan SolarEX İstanbul, fuarla eş zamanlı gerçekleşen konferans oturumlarını simultane tercüme eşliğinde canlı yayın altyapısıyla gerçekleştirerek yatırımcıların dünya genelinde solar sektördeki son gelişmelere dair tüm sorularına yanıt bulmalarına olanak sağlıyor.

Güneş enerjisinin potansiyeline dair tüm stratejiler SolarEX İstanbul’da!

Güneş enerjisi ve teknolojileri sektörünün ilk ve tek uluslararası organizasyonu SolarEX İstanbul, ilklerin öncüsü olarak sektörün en iyilerini, son teknoloji ürünleriyle 4-5-6 Nisan 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 16.kez bir araya getiriyor. Ücretsiz davetiye ve detaylı bilgi için; www.solarexistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Author: Mustafa Fazlıoğlu

Yazar Hakkında :Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......