IRENEC 2018 7-10 mayıs 2018’de İstanbul’da düzenleniyor..

Yenilenebilir Enerji Birliği EUROSOLAR Türkiye tarafından düzenlenecek olan  IRENEC 2018 8. Uluslararası Yüzde 100 Yenilenebilir Enerji Konferansı, 7-10 Mayıs 2018 tarihleri arasında Türkan Saylan Kongre Merkezi Maltepe İstanbul’da yapılacak.

Yüzde 100 yenilenebilir enerjilere dönüşümün teknik, ekonomik, siyasi boyutlarının ve sanayide, mimaride, ulaşımda ve eğitimde hayata geçme yollarının tartışılacağı uluslararası bir platform olan IRENEC 2018’de öncü kurum, kuruluş ve ülke temsilcileri bir araya gelecek..

Mevcut enerji ağını gelecekte tümüyle yenilenebilir enerjilere dönüştürme amacını taşıyan Konferansta, güneş, rüzgar, biyokütle, jeotermal gibi yenilenebilir enerji kaynakları her yönüyle ele alınacak.

Ana Sayfa

Mustafa Fazlıoğlu

Mustafa FAZLIOĞLU;1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......

Next Post

Schneider Electric, hızlı teknolojik gelişimle birlikte bina yönetimi sistemlerinin de değişmesi gerektiğini vurguladı

Çar Eki 25 , 2017
Schneider Electric, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve bağlantılı teknolojilerle hızlanan gelişimin akıllı bina yönetimine doğrudan etki ettiğini belirtiyor. Şirket, verimlilikten güvenliğe her alanda başarı için yeni nesil teknoloji bilgisinin yaygınlaşması ve endüstri lideri teknoloji çözümlerinin kullanılması gerekliliğine işaret ediyor. Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, teknolojideki hızlı […]