IRENEC 2018 7-10 mayıs 2018’de İstanbul’da düzenleniyor..

Yenilenebilir Enerji Birliği EUROSOLAR Türkiye tarafından düzenlenecek olan  IRENEC 2018 8. Uluslararası Yüzde 100 Yenilenebilir Enerji Konferansı, 7-10 Mayıs 2018 tarihleri arasında Türkan Saylan Kongre Merkezi Maltepe İstanbul’da yapılacak.

Yüzde 100 yenilenebilir enerjilere dönüşümün teknik, ekonomik, siyasi boyutlarının ve sanayide, mimaride, ulaşımda ve eğitimde hayata geçme yollarının tartışılacağı uluslararası bir platform olan IRENEC 2018’de öncü kurum, kuruluş ve ülke temsilcileri bir araya gelecek..

Mevcut enerji ağını gelecekte tümüyle yenilenebilir enerjilere dönüştürme amacını taşıyan Konferansta, güneş, rüzgar, biyokütle, jeotermal gibi yenilenebilir enerji kaynakları her yönüyle ele alınacak.

Ana Sayfa

Author: Mustafa Fazlıoğlu

Yazar Hakkında :Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......