ISAF International 14-17 Eylül 2023 Tarihlerinde 27. Kez Kapılarını Açacak

Marmara Fuarcılık Ev Sahipliğinde Gerçekleşen ISAF 2023 Fuarı 27. Kez Güvenlik Sektörünü Bir Araya Getirecek

ISAF International 14-17 Eylül 2023 Tarihlerinde 27. Kez Kapılarını Açacak

27. ISAF (Güvenlik, Siber Güvenlik, Akıllı Yaşam ve Yangın Fuarı) Fuarı için geri sayım başladı. 14-17 Eylül tarihleri arasında güvenlik sektörünün önde gelen markaları ve iş profesyonelleri İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya gelecek. Sektörün dünya markası fuarları arasında yer alan ISAF, bu yıl pandemi öncesi temposunu da geçecek bir büyümeye imza atacak. ISAF 2023’ün konseptleri; Güvenlik ve Ülke Güvenliği’nde Akıllı Sistemler, Siber Güvenlik, Kişisel Güvenlik, Cihaz Güvenliği, Akıllı Yaşam, Akıllı Şehirler, Akıllı Binalar, Yangın ve İş Sağlığı Güvenliği alanlarında teknoloji kullanımı ile Yazılım-Bilişim’in sektörde artan önemi ve kullanımı olacak.

Marmara Fuarcılık ev sahipliğinde gerçekleştirilecek ISAF 2023 Fuarı güvenlik alanında hizmet veren farklı sektör temsilcilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Bu yıl 14-17 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak fuar 27. kez güvenlikle ilgili çalışmalar yürüten misafirlerini ağırlayacak. Geçtiğimiz yıllara oranla yüzde 50’lik büyüme hedeflenen fuar beş ana fuarı kapsayacak;

  • ISAF Security – Uluslararası Güvenlik ve Ülke Güvenliği Sistem, Ekipman ve Hizmetleri Fuarı
  • ISAF Fire&Rescue – Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı
  • ISAF Cyber Security – Uluslararası Siber Güvenlik, Bilgi ve Ağ Güvenliği Fuarı
  • ISAF Smart Life – Uluslararası Akıllı Binalar ve Akıllı Yaşam Fuarı
  • ISAF Safety&Health – Uluslararası İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı

ISAF 2023’ün ana konseptini ise Güvenlik ve Ülke Güvenliği’nde Akıllı Sistemler; Siber Güvenlik, Kişisel Güvenlik, Cihaz Güvenliği; Akıllı Yaşam, Akıllı Şehirler, Akıllı Binalar; Yangın ve İş Sağlığı Güvenliği alanlarında teknoloji kullanımı; Yazılım ve Bilişim’in sektörde artan önemi ve kullanımı oluşturacak.

ISAF 2023, 28 bin 500 metrekare alanda, 400’ün üzerinde stant alanında, bin firmanın ürün ve markasının ziyaretçilerle buluşmasını sağlayacak. 50’nin üzerinde ülkeden katılımcıya ev sahipliği yapacak fuara 3 bini yabancı toplamda 25 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

ISAF 2023’te Geleceğin Ürünleri, Sistemleri ve Teknolojileri Sergilenecek

ISAF 2023 hakkında bilgi veren Marmara Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Bayram, Teknolojinin gelişmesiyle ürünlerde ve sistemlerde farklılaşmalar çok hızlı yaşanmaya başladı. Bu hızlı değişim ve gelişmeler, sektördeki tüm kesimlerin ürün ve teknolojileri her an takip etmesini de beraberinde getiriyor. Teknoloji ile ilgili alanlarda faaliyet gösteren tüm kesimleri heyecanlandıran ve buna paralel olarak sektörde önemli bir hareketlenmeye sebep olan bu değişim ve gelişmelerin tamamı ISAF’ta sergileniyor.  Son yıllarda ürün ve teknolojilerdeki değişimin takip edildiği platform olan ISAF, 2023 yılında eşzamanlı olarak düzenlenen MOBİSAD IMEX Fuarı ile birlikte çok daha büyük salonlarda çok farklı firmaların katılımıyla gerçekleşecek. 2023 yılında ISAF ve MOBİSAD IMEX Fuarları’nda sergilenen ürünler ve sunulan çözümler daha geniş bir yelpazede olacak. Yepyeni katılımcılar ve yepyeni ziyaretçileri ile ISAF ve MOBİSAD IMEX muhteşem bir teknoloji gösterisi sunacak” dedi.

Author: Mustafa Fazlıoğlu

Yazar Hakkında :Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......