Günsan Radius ile hayalini tasarla

Günsan’ın estetiği ön plana alan kişiselleştirme ve tasarım odaklı yeni Radius serisi, minimalist hatlarıyla yaşam alanlarında herkese premium ürün kullanma ayrıcalığını sunuyor.

Katma değerli ürün ve çözümleri ile sektörde fark yaratan Günsan, ilhamını hayatın her alanındaki yumuşak hatlar ve günümüz teknoloji trendlerinden alan, estetik ve sadeliği tasarımında birleştiren yeni Radius serisi ile yaşam alanlarını yenilikçi ve ezber bozan bir yaklaşımla buluşturuyor.

8 mm kenar inceliğindeki düz yüzeyi ve yuvarlak hatları ile tarz sahibi mekânların vazgeçilmezi olma hedefiyle tasarlanan Radius serisi; Radius, Radius Elements ve Radius Design’dan oluşuyor.

İlhamı, doğanın ta kendisinden…

Dekorasyona yeni bir soluk getirmek amacıyla doğal malzemeler kullanılarak tasarlanan Radius Elements ile doğa, mekânlara yansıyor ve doğaya dokunma hissi gerçek bir hal alıyor.

Standart malzemeler yerine taş, ahşap, metal ve pleksiden oluşan Radius Elements serisinde, ezber bozan bir yaklaşımla anahtar ve priz tasarımlarının üzerine dilimler halinde uygulanıyor. 500’den fazla seçeneğe sahip bu yeni seride, gerçek malzeme şık ve doğal tasarımla birleşerek ulaşılabilir hale geliyor.

Ürün seçenekleri hayaller ile sınırlı

Günsan’ın özel üretim ürün gurubu Radius Design’da ürün seçenekleri hayaller ile sınırlı. Kişiye özel ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılara ayrıcalıklı bir dünya sunan Radius Design ile hatıra bir örtüyü, şık bir deri parçasını ve hayal edilen tüm güzellikleri yaşam alanlarına uygulamak mümkün.

Aynı zamanda bakmaktan keyif alınan ya da kullanıcının tasarladığı bir görseli, hayran olunan bir sporcu ya da oyuncu resmini hatta özlem duyulan memleket resimlerini, geliştirilen mobil uygulama ve web üzerinden tasarlama ve üretim sonrası dekorasyona yansıtma imkânı da bulunuyor.

Radius’un lansman toplantısında genel bir değerlendirme yapan Günsan CEO’su Stephane Nuss “Son birkaç yılda Günsan ailesi olarak çok önemli başarılara imza attık. Gerek iş anlayışımız gerekse de ortaya koyduğumuz yeni ürünler ile sektöre yeni bir dinamik kazandırdığımıza inanıyorum. Şimdi Radius serimiz ile başarılarımıza yeni bir tanesini ekliyor, anahtar priz sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz. Bu kapsamda; Türk ailelerinin günlük yaşamlarına katma değer katarak elektrik sektöründe lider şirket olma vizyonumuz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Aile ruhunu yaşatmak isteyen ve aile samimiyetini tüm iş süreçlerine yansıtan bir şirket olarak oluşturduğumuz yeni marka kimliğimiz, geniş ürün yelpazemiz, tasarım ve inovasyon açısından güçlü ürünlerimiz ve iş süreçlerimizin geliştirilmesine yaptığımız yatırımlar sayesinde son üç yılda %50’den fazla büyüdük. 2017 yılının ilk yarısında ise yüzde 30’luk bir büyüme yakaladık. Bu rakamlar bize Günsan’ın pazardan daha hızlı büyüdüğünü gösteriyor ve bu durum, gelecek için oldukça umut verici.” dedi.

Günsan’ın yeni serisi Radius ile ilgili olarak ise Nuss, “Radius serisi ile tüketicilerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilen ürünler geliştirdiğimizi düşünüyoruz. Radius’u çağımızın tasarım trendlerinden ilham alarak geliştirdik; seri sade, minimalist çizgiler içeriyor ve yuvarlak hatlara sahip. Bunun yanı sıra bizzat doğanın kendisinden izler taşıyor. Ayrıca kişiselleştirilebilir bir ürün olması nedeniyle insanlara kendini çok özel hissettirirken aynı zamanda içlerindeki yaratıcılığı ortaya çıkarma imkânı da sunmuş oluyor. Radius serimiz Günsan’ı ve iş ortaklarımızı çok daha güçlü kılarken, evlerimize de tasarım açısından son derece üstün bir ürün geliştirerek, kişiselleştirilmiş anahtar ve prizler ile tüketicileri tanıştırmış olacak. Radius’un ezber bozan özelliklerinin yaşam alanlarımıza yeni bir hava katacağına inanıyoruz.” dedi.

Author: Mustafa Fazlıoğlu

Yazar Hakkında :Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......