VİKO by Panasonic Rollina serisi

Günümüzde dekorasyon trendleri, özellikle yaşam alanlarında kendimizi güvende hissedeceğimiz ve ruhumuza iyi gelecek ortamlar oluşturmak üzere değişiyor.Uzmanlar da yuvarlak hatların evlerde çok daha rahat bir atmosfer yaratacağı konusunda birleşiyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider ismi VİKO by Panasonic, zarif ve yuvarlak hatlara sahip yeni Rollina serisi ile evlere sıcaklık ve huzur katıyor.

VİKO BY PANASONIC’İN YENİ ROLLINA SERİSİ İLE EVLERDE DEĞİŞİM ZAMANI…

VİKO by Panasonic’in yeni Rollina serisi, yuvarlak hatları ve zarif görüntüsü ile özellikle yaşam alanları için en doğru tercih olduğunu ortaya koyuyor. Yeni seri, elektrik anahtarı ve prizlerde farklı tarzlara uyum sağlayabilen karakterini kullanıcıların günlük hayatına da yansıtıyor. Daha yalın ama konfor ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan Rollina serisi, çok özel tasarımı ile sizi dekorasyonda ilham veren çizgilerle tanışmaya çağırıyor. Anahtar ve priz ürünlerinde beyaz ve krem renk seçeneğini kendi özel stili ile sunan Rollina, mobilya ve diğer ev aksesuarlarına da zarafetle eşlik ediyor. 

VİKO by Panasonic’in, dimmer anahtarları da geniş ürün seçeneğinde bulunduran Rollina serisi, konforu ve rahatlığı kullanıcılarının memnuniyetiyle buluşturuyor.

Mustafa Fazlıoğlu

Mustafa FAZLIOĞLU;1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......

Next Post

EWE’den Kayseri’ye Güneş Enerjisi Santrali

Per Haz 8 , 2017
EWE Turkey Holding enerji sektöründe bir ilke daha imza atarak, Kayseri İncesu’da 2016 yılında yatırımına başladığı 52 bin metrekarelik güneş enerjisi santralini faaliyete geçiriyor. EWE Turkey Holding şirketlerinden Enervis’in anahtar teslimi yapım işini (EPC) üstlendiği 7 futbol sahası büyüklüğündeki santral, 2300 dairenin elektriğini karşılayabilecek. Santral, EWE Türkiye Grubu’nun Türkiye’deki ilk […]