Legrand Yeni Grup Priz serisi ile devrim yaratın!

Legrand Yeni Grup Priz serisi ile devrim yaratın!

Legrand grup prizler bulunduğunuz her alanda yaşamınızı kolaylaştıran pratik ve etkileyici çözümler sunuyor. Evlerinizdeki hem kablo karmaşasını ortadan kaldırıyor.

Standart bir grup prizden daha fazlası

Legrand çoklu grup prizler, yüksek kalite malzeme, minimalist tasarım ve dikkat çeken yuvarlatılmış veya silindir hatları ile yaşam alanlarınıza uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri sunuyor.

Yüzde 100 güvenli

Yüksek gerilime karşı koruma, yük durum göstergesi ve yerleşik bir devre kesici ile Legrand’ın yeni grup priz serileri ile kullanım amacınız ne olursa olsun güvendesiniz. Sadece fiş takıldığında içeri hareket eden patentli düz yüzeyli sistemi ile güvenliğinizi garanti altına alırken priz yuvası içerisinde biriken tozların da önüne geçiyor.

Her alanı iyi değerlendirin

Yatak, oturma odası, mutfak, ofis gibi her alan için uygun tasarlanmış açılı prizleri ile düzenin keyfini çıkarın.

Masa üstü grup prizler elektrikli cihazlarınızın enerji ihtiyacını karşılarken aynı zamanda onlar için mükemmel bir stand görevi görür. Aynı anda 3 cihazı daha fişe takabilir ve A tipi USB girişi ile tabletinizi şarj edebilirsiniz.

Bununla birlikte TV üniteniz için mükemmel düşünülmüş tasarımı ile devrim yaratan Legrand, çoklu priz kutusu ile 8 cihaza kadar enerji verirken kablolarınızın hiç olmadığı kadar düzgün olmasını sağlar. Aynı zamanda dahili akım koruyucu sayesinde cihazlarınızı yıldırımdan da korur.

Teknoloji düşkünleri için pratik çoklu priz

İster ofisinizde, ister yatak odanızda, ister salonunuzda akıllı telefonunuzu kablosuz şarj ederken diğer A ve C tipi USB çıkışlarından da diğer akıllı cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Kaydırmaz özellikli açılı şarj yüzeyi sayesinde bildirilerinize ve mesajlarınıza telefonunuz şarj olurken rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Author: Mustafa Fazlıoğlu

Yazar Hakkında :Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......